INŻYNIER AUTOMATYK

GOBOX

Sandomierz

2016-11-29

Firma „GOBOX” działająca na rynku od ponad 20 lat,  świadcząca profesjonalne usługi w dziedzinie chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji poszukuje osoby do pracy  na stanowisko:

Miejsce pracy: Sandomierz

Obowiązki:

  • opracowywanie dokumentacji elektrycznej, pomiarów i niezbędnych instrukcji, dokumentacji wykonawczej  i powykonawczej,
  • wykonywanie pomiarów
  • obsługa programów kosztorysowych
  • obsługa automatyki i sterowania
  • uruchamianie układów chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • lokalizowanie przyczyn wystąpienia awarii instalacji elektrycznych
  • nadzór nad poprawnością wykonywanej pracy

Wymagania:

  • znajomość zagadnień elektrycznych związanych z dziedziną klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa,
  • znajomość  i obsługa oprogramowania typu CAD,
  • umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi,
  • biegła obsługa oprogramowania MS Office - Excel, Word,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i dyspozycyjność
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Wynagrodzenie: 3 000zł- 3800zł - do uzgodnienia,

Premie i dodatki: uzależnione od wyników pracy,

Zapewniamy: stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje prosimy kierować na adres e-mail: APLIKUJ

Wszelkie informacje udzielane są pod nr telefonu: 14 681 01 29.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99196 ofert pracy. Sprawdź!