Specjalista ds. transportu i logistyki

Master HR

Szczecin

2016-12-02

Master HR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy o zasięgu międzynarodowym poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista  ds. transportu i logistyki

Numer ref. 2016/SDTL/Szczecin

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Planowanie tras i koordynowanie pracy kierowców,
  • Rozliczanie kierowców z czasu pracy, paliwa, materiałów eksploatacyjnych,
  • Nadzór nad administrowaniem dokumentacją rozliczeniową kierowców,
  • Optymalizacja kosztów transportu,
  • Sporządzanie raportów i dokumentacji,
  • Wdrażanie rozwiązań mających na celu poprawę efektywności funkcjonowania działu,
  • Organizacja i kontrola pracy działu transportu,
  • Zarządzanie podległym zespołem.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Microsoft Office),
  • Znajomość zasad planowania transportu, rozliczania kierowców i nadzorowania stanu technicznego pojazdów oraz monitoring GPS,
  • Komunikatywność i umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • Umiejętność planowania i organizowania czasu pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. C+E będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • Telefon oraz samochód służbowy,
  • Współpracę z firmą o zasięgu krajowym
    i międzynarodowym,
  • Pracę w profesjonalnym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na wskazany adres email oraz podanie
w temacie wiadomości nr referencyjnego: 2016/SDTL/Szczecin.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99361 ofert pracy. Sprawdź!