Praca w Niemczech elektryk utrzymania ruchu

Esteelo Human Resources

Dingolfing

2016-12-09

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk utrzymania ruchu

Opis stanowiska:

    • miejsce pracy: Dingolfing (Niemcy)
    • długotrwała umowa z niemiecką agencją pracy tymczasowej
    • praca jest stacjonarna, w systemie 3 zmian, od poniedziałku do piątku (mogą dochodzić soboty)

Główne zadania:

    • wdrażanie nowych maszyn i urządzeń
    • utrzymanie ciągłości pracy maszyn
    • diagnozowanie i usuwanie awarii, przeglądy i konserwacje

Wymagania:

    • znajomość języka niemieckiego na poziomie od A2 lub B1
    • prawo jazdy kat. B i własne auto
    • wykształcenie w zawodzie elektryk utrzymania ruchu (przemysłowy)
    • aktualne doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

    • niemiecka umowa na czas nieokreślony, pełne świadczenia socjalne
    • stawka brutto: 10,10 euro / godzina
    • dodatek 25% do stawki / godzina (przy zmianie nocnej)
    • dieta dzienna netto: 60 euro
    • wynagrodzenie miesięczne netto 2400 euro
    • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, koszt 300 euro

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, na adres APLIKUJ lub skorzystanie z formularza APLIKUJ, wpisując nr ref DE/53/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98295 ofert pracy. Sprawdź!