Praca w Niemczech inżynier robót sanitarnych / kierownik budowy

Esteelo Human Resources

Göppingen

2016-12-05

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier robót sanitarnych / kierownik budowy

Opis stanowiska:

    • miasto: okolice Göppingen (Niemcy)
    • praca jest aktualna od stycznia 2017
    • praca na pełny etat, 40 godz. tygodniowo
    • pracodawcą jest niemieckie przedsiębiorstwo budowlane

Główne zadania:

    • koordynowanie i nadzorowanie procesów realizacji projektu budowy w zakresie instalacji sanitarnych zewnętrznych i wewnętrznych (wod. – kan., CO, klimatyzacja, wentylacja)
    • prowadzenie dokumentacji realizacji projektu oraz raportowanie
    • nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót
    • prowadzenie bieżącej korespondencji i współpraca z podmiotami zaangażowanymi w projekt budowy

Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (pożądany profil- instalacje sanitarne, ochrona środowiska)
    • uprawnienia do kierowania robotami w zakresie instalacji sanitarnych bez ograniczeń
    • doświadczenie na stanowisku kierownika robót (min. 2 lata)
    • umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym, wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie średnim B1 (rozumienie dyskusji na tematy techniczne w zakresie swojej specjalności, rozumienie dokumentacji technicznej sporządzonej w języku niemieckim, umiejętność formułowania wypowiedzi ustnych i pisemnych)
    • biegła znajomość obsługi komputera, przede wszystkim pakietu Office oraz ARRIBA/iTwo, SKILL BauDoc
    • konieczne prawo jazdy kat. B i własne auto
    • doświadczenie i posiadanie odpowiednich uprawnień budowlanych do sprawowania funkcji inspektora nadzoru robót instalacyjnych branży sanitarnej mile widziane
    • wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

    • niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
    • zarobek miesięczny brutto w okresie próbnym: 4000 euro
    • zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem w języku niemieckim, na adres APLIKUJ lub skorzystanie z formularza APLIKUJ, wpisując nr ref DE/51/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625