Przedstawiciel handlowy

MAAN

Poznań

2016-11-28

Firma MAAN jest prężnie i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem zajmującym się zarówno produkcją jak i handlem oraz dystrybucją artykułów malarskich, narzędzi budowlanych oraz artykułów metalowych. Zdecydowanie jesteśmy wiodącym wytwórcą na polskim rynku posiadającym najszerszą ofertę produkcyjną w tej branży

Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku

znajomość rynku w podległym regionie

minimum średnie wykształcenie

wysokie zaangażowanie w pracę

mile widziana znajomość technik sprzedażowych

wysoka kultura osobista, sumienność, odpowiedzialność

łatwość nawiązywania kontaktów

umiejętność samodzielnego działania

biegła obsługa komputera

prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

realizacja planu sprzedaży w wyznaczonym regionie

wdrażanie promocji i akcji marketingowych

dbanie o wizerunek firmy, chęć rozwoju i ciągłego zwiększania sprzedaży

dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów firmy

regularny kontakt z aktualnymi klientami firmy oraz zdobywanie nowych kontaktów

dbanie o klientów, właściwe reprezentowanie firmy

Oferujemy:

możliwość  pracy w nieustannie rozwijającej się firmie

atrakcyjne warunki zatrudnienia

służbowy samochód, telefon, komputer

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!