Pilarz, drwal, pracownik leśny ze znajomością języka niemieckiego, Singen Niemcy

PolFach

Singen

2016-11-28

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie pracodawcy z Singen Niemcy: pilarza, drwala. Wymagane jest doświadczenie, znajomość języka niemieckiego i własne auto.

Opis / Obowiązki:

  • Ilość miejsc: 1
  • Miasto: okolice SingenNiemcy
  • Praca jest aktualna od natychmiast
    • Praca bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy:Usługi leśne i pilarskie
    • Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty
      • Pracodawca jest firma:
      • Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:
      • obsługi piły łańcuchowej
      • cięcie drzew / gałęzi
      • prace porządkowe w lesie

Wymagania:

  • Wymagane doświadczenie na stanowiskupilarza i drwala (pomocnika drwala
  • Umiejętność obsługi piły łańcuchowej
  • Umiejętność wspinania się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa mile widziana, ale nie konieczna
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Konieczne prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Należy posiadać własną odzież ochronno-roboczą

Oferujemy:

  • Praca stała, umowa niemiecka na czas nieokreślony, pełne świadczenia socjalne
  • Praca: 40 - 50 godzin / tydzień
  • Stawka godzinna brutto 11 euro
  • Miesięcznewynagrodzenienettookoło 1300 do 1500 euro
  • Zakwaterowaniezapewnioneidopłacaneprzezpracodawcę w wys. 100 euro

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: APLIKUJ lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100912 ofert pracy. Sprawdź!