Animator(ka) w hotelu 4* w Szwardzwaldzie- Nowa oferta! [23/ANI]

praca-hotel.pl

Szwardzwald

2016-11-28

  1. 1.   Animator(ka) w hotelu 4* w Szwardzwaldzie- Nowa oferta! [23/ANI]

Praca w hotelu położonym w malowniczym rejonie Badenii- Wirtembergii, polegająca na organizowaniu zajęć dla dzieci oraz opiece nad nimi.

Oczekujemy:

  • Kandydat/ka musi umiec dobrze po niemiecku- co najmniej B1 lub B2.
  • Duża aktywność i kreatywność w organizowaniu czasu dzieciom.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Doświadczenie nie jest wymagane.
  • Dojazd na własną rękę lub za pośrednictwem naszego przewoźnika.

Obowiązki:

  • Opieka nad dziećmi oraz tworzenie animacji w hotelowym klubie dziecięcym.
  • Praca 8h - 5dni/ tydzień lub 8h- 5,5dnia/tydzień

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz.
  • Wynagrodzenie 1000- 1100 Euro/ mies.
  • Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym oraz wyżywienie na miejscu w hotelu, już wkalkulowane w wynagrodzenie.
  • Wi-Fi 30 Euro/ mies.
  • Praca od I grudnia

Serdecznie zapraszamy do przesyłania CV.

+48 509 134 590

+48 570 398 301

Z góry dziękujemy
, ze Państwo zaufali naszej firmie.

www.jobconnection24.pl

www.facebook.com/pracawhoteluniemcy

„Aplikując, kandydat wyraża zgodę na wykorzystywanie jego danych osobowych przez niemiecką agencję pracy do znalezienia niemieckiego pracodawcy”

Biuro DE
ul.Vitenhofweg 5

79653 Lenzkirch

>>BĄDŹ NA BIEŻĄCO. POLUB NAS NA FACEBOOKU ABY ŚLEDZIĆ NASZE AKTUALNE OFERTY PRACY<<

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100912 ofert pracy. Sprawdź!