Elektryk / Monter szaf sterowniczych/ Holandia

Brasco S.C.

Holandia

2016-11-28

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla klienta w Holandii kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki

    składanie szaf w/g schematu elektrycznego;
    montaż szaf sterowniczych;
    kontrola jakości podzespołów;

Wymagania

    doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    ważne uprawnienia SEP;
    komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    umiejętność czytania schematów montażowych;
    prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane);

Oferujemy

    umowę z holenderskim partnerem;
    atrakcyjne wynagrodzenie 1750 euro miesięcznie netto (na rękę) ;
    DARMOWE ZAKWATEROWANIE;
    możliwość pracy w nadgodzinach;

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 32 6700280 i przesłanie szczegółowego CV w j.angielskim na adres APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!