AUTOMATYK

JOBS

Zawiercie

2016-11-28

Firma Fob-Decor Sp. z o.o.  działa na rynku krajowym oraz zagranicznym oferując produkty, jak również wyroby renomowanych producentów branży opakowaniowej. Wykonuje usługi lakierowania oraz drukowania blachy aluminiowej i stalowej jako element procesu produkcyjnego produktów takich, jak: zakrywki aluminiowe do butelek z gwintem, zamknięcia typu Twist–off, kapsle koronkowe, puszki do produktów spożywczych, puszki do aerozoli, wiatrochrony do zniczy, baterie i wiele innych.

AUTOMATYK

Numer referencyjny: Automatyk/jobs.pl Miejsce pracy: Zawiercie (śląskie)

Opis stanowiska:

  • Programowanie sterowników PLC oraz paneli HMI;
  • Programowanie systemu wizualizacji;
  • Dobór rozwiązań technicznych w obszarze programowania;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej;
  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań u Klientów;

Wymagania:

  • Dwuletnie doświadczenie w obszarze programowania PLC;
  • Wykształcenie techniczne (elektronika, automatyka);
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki, automatyki i pneumatyki;
  • Praktyczne umiejętności programowania PLC oraz paneli HMI;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Umiejętność współpracy w zespole i rekomendowania rozwiązań;

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy i możliwość szkoleń;
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Samodzielna i pełna wyzwań praca;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) drogą elektroniczną.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100812 ofert pracy. Sprawdź!