Drukarz / Pomocnik Drukarza

JOBS

Zawiercie

2016-11-28

Firma Fob-Decor Sp. z o.o. zatrudni pracowników na stanowisko:

Numer referencyjny: Pomocnik Drukarza/Lakiernka/jobs.pl Miejsce pracy: Zawiercie (śląskie)

Zakres obowiązków:

  • czynności przygotowawcze do druku (w zależności od techniki druku offset, sitodruk);
  • nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych;
  • obsługa maszyn związana z procesem produkcji (dobór komponentów i ustawianie parametrów technologicznych).

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie średnie - techniczne lub poligraficzne,
  • Mile widziane doświadczenie w poligrafii lub druku offsetowym,
  • Mile widziana znajomość metod i technik produkcji charakterystycznych dla branży,
  • Bardzo dobra percepcja kolorów,
  • Mile widziana znajomość specyfiki eksploatacji urządzeń i maszyn linii technologicznej,
  • Mile widziana znajomość budowy i zasad działania maszyny lakierującej / drukującej, tunelu suszącego blachę,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia,
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej,
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i materiały,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,

Dokumenty należy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz Prosimy o umieszczenie na aplikacji klauzuli dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!