Mistrz Produkcji/Kierownik Produkcji ( branża mrożonek- umowa o pracę)

HR Support

Ryki

2016-11-28

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy - Szkolimy - Doradzamy. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie poszukujemy do firmy, działającej na rynku owoców i warzyw mrożonych. Firma dostarcza produkty firmom gastronomicznym, detalicznym i przemysłowym. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy na stanowisko:

MISTRZ PRODUKCJI

 OBOWIĄZKI :

- organizowanie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji, zgodnie z przepisami BHP i zasadami bezpieczeństwa żywności,

- odpowiedzialność za realizację terminowych zadań zgodnych z wymaganą jakością,

- sprawowanie kontroli nad prawidłowym wykorzystaniem maszyn i urządzeń,

- podejmowanie natychmiastowych działań korygujących,

- przestrzeganie przepisów, procedur i regulaminów obowiązujących w Zakładzie.

WYMAGANIA :

- wysokie zaangażowanie w pracę,

- umiejętność kierowania pracą zespołu,

- zdolność szybkiego rozwiązywania problemów,

- umiejętność prawidłowego gospodarowania surowcem i zarządzania gospodarką magazynową, - pracowitość i uczciwość,

- sumienność i dokładność,

- dyspozycyjność i gotowość na pracę sezonową w trybie 3-zmianowym,

-pomysłowość i inicjatywa

FIRMA OFERUJE:

- umowa o pracę

- zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej istniejącej od 1988 roku

- możliwość zdobycia praktycznej wiedzy

- możliwość uczestniczenia w szkoleniach zgodnych z zainteresowaniami kandydata

- niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i umieszczeniu w nim zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102798 ofert pracy. Sprawdź!