Praca przy pakowaniu (Niemcy) od 28.11.2016

EP Personal

Ansbach, Nürnberg

2016-11-28

Agencja Pracy EP PERSONAL (nr rejestru agencji zatrudnienia 8821) poszukuje dla niemieckiej firmy produkcyjnej kobiet i mężczyzn do zatrudnienia jako:

Pracowników produkcji (przy pakowaniu)

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Norymbergii

Zadania: - Pakowanie żywności, praca w temperaturze  2-6 stopnie C. ,  w systemie dwuzmianowym

Wymagania:

- Znajomość języka niemieckiego która będzie weryfikowana telefonicznie

- Prawo jazdy, własny samochód mile widziany

- Licencja na wózek widłowy mile widziana

- Gotowość do współpracy długoletniej

- Punktualność, zaangażowanie

Pracodawca oferuje:

- Umowę o pracę na czas nieokreślony z firmą  niemiecką

- Wynagrodzenie 9,29 Euro/godzinę brutto w okresie próbnym i 9,53 Euro/godzinę brutto po            okresie próbnym

- Wymiar czasu pracy min. 182 godzin miesięcznie (gwarantowany), dodatki za prace w soboty, niedzielę oraz zmianę nocną

- Możliwość awansu

- Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne

- Możliwość zakwaterowania w pokojach dwoosobowych w cenie 150 Euro miesięcznie (opcja)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na nasz adres mailowy:  APLIKUJ

Po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Panią Izabelę Leska pod numerem 601 280 455.

Firma EP Personal nie pobiera żadnych opłat od kandydatów.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100812 ofert pracy. Sprawdź!