POMOCNIK PRODUKCJI *NAUKA NIEMIECKIEGO

John_Personal

Erfurt

2016-11-28

Firma John Personal GmbH jest niemiecką agencją pracy działającą na rynku od 16 lat. Obsługujemy klientów na terenie całych Niemiec przede wszystkim w branży spożywczej i metalowej. Firma cieszy się uznaniem wśród klientów i pracowników z powodu wysokich standartów obsługi a także dobrych warunków zatrudnienia i zamieszkania.

Poszukujemy pracowników do pracy w zakładach produkcyjnych w branży spożywczej przy produkcji ciast, wypieków i żywności gotowej (convenience food). Praca wymaga gotowości do nauki obsługi nowoczesnych linii produkcyjnych.

Wymagania:
◾Mile widziane doświadczenie w pracy w piekarniach przemysłowych.
◾Konieczna gotowość do nauki obsługi urządzeń i chęć rozwoju zawodowego.
◾Przydatne posiadanie auta.


Oferta pracy stałej.
Wybranym kandydatom oferujemy niemiecką umowę na czas nieokreślony, ubezpieczenie społeczne i zdrowotne w niemieckiej kasie chorych.

Dodatkowo oferujemy bezpłatne lekcje języka niemieckiego.

Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i stanowiska. Dla chętnych organizujemy wygodne zakwaterowanie w bezpośredniej okolicy zakładu pracy a także pomagamy we wstępnych formalnościach.

Życiorys ze zdjęciem w języku polskim lub niemieckim i podanym numerem telefonu kontaktowego kierować proszę na następujący adres: APLIKUJ

 W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 83380 ofert pracy. Sprawdź!