Pracownik administracyjno - biurowy

Profesja

Gliwice

2016-11-28

PROFESJA jest firmą doradczo-szkoleniową o charakterze ogólnopolskim, z siedziba główną
w Poznaniu. Od 2010 r. z powodzeniem zajmujemy się realizacją projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWO – ADMINISTRACYJNY

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

- administrowanie i całościowa obsługa biura,

- komplementowanie, segregowanie pism i korespondencji,

- korzystanie z urządzeń biurowych

- wykonywanie zadań mających na celu organizacje spotkań z klientami,

- organizacja własnej pracy w celu prawidłowego funkcjonowania biura

Wymagania:

- oferta stażu skierowana jest dla osób powyżej 29 roku życia

- dyspozycyjność

- osoby bezrobotne bądź bierne zawodowe

- chęć do nauki i rozwoju

Oferujemy:

- warsztaty z doradcą zawodowym,

- pośrednictwo pracy,

- spotkania z coachem

- min. 5-miesięczny staż (1185zł netto./m-c) z możliwością zatrudnienia po zakończeniu stażu

- podwyższenie swoich kwalifikacji

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal ogłoszeniowy lub bezpośrednio na adres e-mail: stażAPLIKUJ lub kontakt telefoniczny pod numerem telefony 537 838 222. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.