Sprzedawca

GRUPA PROGRES

Tczew

2016-11-28

Agencja Pracy Tymczasowej Progres nr 5088 poszukuje kandydatówna stanowisko:

SPRZEDAWCA w sklepie odzieżowym

Miejsce pracy: Tczew

Opis stanowiska:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
  • obsługa klienta na kasie
  • profesjonalną, zgodną ze standardami obsługę Klienta
  • rozkładanie i uzupełnianie towaru w salonie
  • zwiększanie sprzedaży poprzez dbanie o satysfakcję Klientów
  • dbanie o wizerunek sieci

Wymagania:

  • status ucznia lub studenta
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • entuzjazm, uczciwość i umiejętność współpracy w zespole
  • doskonałe umiejętności interpersonalne
  • entuzjazm i zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • elastyczne godziny pracy
  • interesującą pracę w jednym z największych koncernów odzieżowych
  • system szkoleń

Osoby wstępnie zainteresowane proszę o kontakt lub przesłanie CV na adres: APLIKUJ w tytule maila wpisując „ Sprzedawca”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99304 ofert pracy. Sprawdź!