Specjalista ds. marketingu handlowego

OnGeo

Kraków

2016-11-28

W związku z dynamicznym rozwojem, firma ekspercka z branży geoinformatycznej, OnGeo Sp. z o.o. (grupa SmallGIS) – poszukuje kandydatów na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z Klientami, doradztwo i sprzedaż narzędzi do pozyskiwania informacji o lokalizacji i cechach nieruchomości,  negocjacje oraz prowadzenie aktywnych działań marketingowych.

Zakres zadań:

- telefoniczne reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem biznesowym,

- wsparcie i koordynacja zewnętrznych kampanii sprzedażowych

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długoterminowych relacji biznesowych,

- przygotowywanie oraz personalizowanie ofert dla klientów biznesowych

- opieka nad aktualnymi klientami i utrzymywanie pozytywnych relacji,

- wsparcie przy przygotowywaniu umów dla Klientów

- wsparcie działań marketingowo-promocyjnych

Wymagania:

- komunikatywność oraz umiejętność dobrej organizacji pracy,

- wykształcenie wyższe

- podstawowa znajomość zagadnień związanych z nieruchomościami

- skuteczność w realizacji zadań i celów sprzedażowych;

- systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy, kultura osobista;

- motywacja do ciągłego uczenia się i poszerzania kompetencji;

Obowiązki:

- telefoniczna obsługa klienta,

- dbanie o wizerunek firmy , oraz o wysoką jakość świadczonych usług ,  budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji z klientami,

Mile widziane:

- doświadczenie - w sprzedaży i telefonicznej obsłudze klienta,

- sprzedaży usług internetowych (najlepiej związanych z rynkiem nieruchomości lub skierowanych do instytucji oraz firm)

Oferujemy:

- wynagrodzenie adekwatne do kompetencji;

- ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się branży;

- pracę w młodym zespole oraz przyjaznej atmosferze.

List motywacyjny oraz CV wraz z podaną nazwą stanowiska którego dotyczy aplikacja prosimy kierować na adres: APLIKUJ

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)