Nowy dział sprzedaży poszukuje handlowców- stała praca

DPR

Kraków

2016-11-28

Specjalista ds. Sprzedaży- Handlowiec

Twoje główne zadania:
*budowanie pozytywnych relacji z klientem biznesowym
*kontakt bezpośredni z klientem
*prowadzenie negocjacji indywidualnych warunków umów Klientów
*realizowanie założonych celów sprzedaży,

Nasze oczekiwania:

*minimum średnie wykształcenie
*staranność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
*wysoka kultura osobista i odpowiedzialność
*konsekwencja i determinacja w działaniu
*nastawienie na sukces i rozwój zawodowy
*stała praca na dłuższy okres czasu

Oferujemy Ci:

*stabilne zatrudnienie, w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w godz. 9-17
*spójny ze stawianymi celami, bardzo atrakcyjny system premii
*stałe wsparcie merytoryczne ze strony Koordynatorów
*profesjonalne szkolenia z zakresu technik sprzedaży oraz umiejętności negocjacyjnych
*miłą i przyjazną atmosferę pracy w zespole pośród pomocnych ludzi
perspektywy dalszego rozwoju zawodowego

Dołącz do nas! Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesyłania aplikacji poprzez formularz dostępny na stronie.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99428 ofert pracy. Sprawdź!