Operator wózka widłowego wysokiego składu Stryków - Smolice

BIZNES PARTNER SP. Z O.O.

Stryków

2016-11-28

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr. 491 dla swojego klienta z branży kosmetycznej zatrudni na stanowisko:

Operator wózka widłowego wysokiego składu

Miejsce pracy: Stryków - Smolice

OBOWIĄZKI:

•wykonywanie czynności kompletacji zamówień przy użyciu wózka widłowego,

•załadunek i rozładunek towarów,

•paletyzacja oraz plombowanie,

•dbałość o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonego mienia (narzędzia, towar, materiały eksploatacyjne, itp.),

•dbanie o ład i porządek na miejscu pracy,

WYMAGANIA:

•uprawnienia do obsługi wózków widłowych WYSOKIEGO SKŁADU,

•mile widziane doświadczenie,

•dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

•obowiązkowość, pracowitość,

OFERUJEMY:

•zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,

•możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę,

•pracę w systemie II-zmianowym w sezonie,

•praca w systemie I-zmianowym w pozostałą część roku

•atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne,

•możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

•opiekę Konsultanta Agencji,

CV prosimy przesyłać z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Aplikacje niespełniające w/w warunków nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.