Blacharz samochodowy - Szwecja

Baltix Sp. z o.o.

Sztokholm

2016-11-28

Baltix Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia o nr 7592 - specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich, ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski.

Obecnie do pracy na terenie Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

BLACHARZ SAMOCHODOWY

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku blacharza samochodowego - min. 2 lata
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Wykształcenie kierunkowe
- Wysoka samodzielność

Obowiązki:
- Naprawa uszkodzeń, wgnieceń
- Wymiana elementów
- Montaż części samochodowych
- Spawanie karoserii
- Kontrolowanie jakości wykonanych prac

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Opłacone przejazdy i zakwaterowanie
- Odzież roboczą
- racę w systemie 6 na 2 tygodnie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV mailem na adres: APLIKUJ - w tytule prosimy umieścić "Blacharz samochodowy"

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane CV.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102792 ofert pracy. Sprawdź!