Pracownik produkcji super stawka! od zaraz!

Workhouse Agencja Pracy

Wiązowna

2016-11-28

WorkHouse  Sp. z o.o. figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 12202. Oferując szereg usług z zakresu Human Resources wspieramy naszych Klientów m.in.: w zakresie pracy tymczasowej oraz doradztwa i outsourcingu personalnego.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Lokalizacja: WIĄZOWNA

Opis stanowiska:

  • Pakowanie towaru do torebek foliowych

  • Naklejanie etykiet na opakowania

  • Wsparcie działu w bieżących czynnościach

  • Praca stojąca

    Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność  - praca zmianowa 6:00-14:00, 15:00-23:00

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS)

  • Opiekę konsultanta

  • Premia uznaniowa od kierownika co miesiąc wypłacana!

  • Praca od zaraz z możliwością długoterminowej współpracy!

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres APLIKUJ Tel: 22 203-5580

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych  osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!