Monter instalacji sanitarnych

Wachelka Inergis S.A.

Częstochowa

2016-11-28

Firma INERGIS S.A. posiadająca kilkudziesięcioletnie doświadczenie w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

Miejsce pracy: Częstochowa, (delegacje)

Zakres obowiązków:

  • wykonanie zadań związanych z montażem i wykonawstwem instalacji sanitarnych, grzewczych i technologicznych.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,

  • doświadczenie (mile widziane) w pracy na stanowisku montera instalacji sanitarnych/hydraulika lub pokrewne,

  • znajomość branży sanitarnej i grzewczej(mile widziana),

  • podstawowa wiedza o hydraulice i elektryce,

  • posiadanie uprawnień spawacza elektrycznego lub gazowego (mile widziane),

  • dyspozycyjność,

  • dokładność i pracowitość,

  • odpowiedzialność, samodzielność,

  • umiejętność czytania projektów,

  • umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, istniejącej od 1988r. firmie instalacyjno-budowlanej,

  • współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą firmy,

  • możliwość rozwoju i zdobycia uprawnień budowlanych,

  • uzgodniona forma zatrudnienia,

  • wynagrodzenie terminowo wypłacane.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ

w tytule wpisując "Monter instalacji sanitarnych".

CV powinno zawierać klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz.U z 2002 r., nr 101, poz. 923 ze zm."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.