LAMINIARZ

Pośrednictwo Pracy SOCPOL

Güstrow

2016-11-28

Agencja Pracy Socpol jest agencją pośrednictwa pracy (KRAZ cert. 5499)o ugruntowanej pozycji na rynku.Współpracujemy z wieloma firmami, głównie z obszaru Europy Zachodniej.
Obecnie dla partnera z Niemiec poszukujemy pracownika na stanowisko:
LAMINIARZ

Miejsce: Güstrow

Wymagania

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
• doświadczenie w pracy na stanowisku laminatora
• prawo jazdy kat. B i samochód (konieczne)

Obowiązki

• produkcja wirników do wiatraków z włókien szklanych
• szlifowanie, szpachlowanie elementów

Oferujemy

• umowę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
• stawkę godzinową: 9,50 Euro /h
• dzienną dietę w wysokości 44 Euro
• zapewnione zakwaterowanie

Prosimy o ujęcie w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pracodawcę w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 nr 101 poz. 926 ze. zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99161 ofert pracy. Sprawdź!