Serwisant zabudów samochodów specjalnych

Zoeller Tech

Szczecin

2016-11-28

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

  • obsługa serwisowa zabudów samochodowych specjalnych (śmieciarek, zamiatarek)
  • praca w terenie, obszar woj. zachodniopomorskiego

Oczekujemy:

  • wykształcenie średnie – mechaniczne, spawalnicze, metalurgiczne
  • zmysł techniczny
  • umiejętność spawania gazowego i elektrycznego w osłonie gazów będą dodatkowym atutem
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość branży komunalnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków, samochód służbowy, komputer, telefon,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • specjalistyczne szkolenia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99773 ofert pracy. Sprawdź!