Pracownik produkcji - pakowanie odzieży BEZPŁATNY TRANSPORT !

BIZNES PARTNER SP. Z O.O.

Stryków

2016-11-28

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O.

wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego Klienta – lidera branży odzieżowej, zatrudni na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: SOSNOWIEC PIEŃKI K. STRYKOWA

Obowiązki:

• pakowanie

• składanie

• etykietowanie odzieży

• kompletowanie zamówień

Wymagania:

• chęć do pracy

• zdolności manualne

• dokładność i spostrzegawczość

• mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi linii pakowania

Oferujemy:

• elastyczną formę zatrudnienia - umowę zlecenie

• atrakcyjną stawkę godzinową 13,00 zł brutto

• bezpłatny transport z : Łodzi, Głowna, Łęczycy oraz Ozorkowa

• opiekę Konsultanta Agencji

CV prosimy przesyłać z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Aplikacje niespełniające w/w warunków nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.