Asystent Specjalisty ds. Sprzedaży

AERO-GSE Sp. z o.o.

Kraków

2016-11-28

Główną gałęzią naszej działalności jest produkcja i sprzedaż specjalistycznych maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w lotnictwie dla naziemnej obsługi statków powietrznych. Zajmujemy się również sprzedażą części zamiennych, świadczeniem usług naprawy oraz konserwacji GSE (ground support equipment). Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Sporządzanie raportów, zestawień i analiz statystycznych dotyczących wyników, produktów, klientów
- Aktualizacja i optymizacja danych w systemie
- Telefoniczna obsługę klientów zewnętrznych i wewnętrznych w zakresie udzielania podstawowych informacji o produktach i usługach
- Drobne tłumaczenia

Wymagania:

Dobra znajomość języka rosyjskiego i/lub angielskiego
- Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (szczególnie Excel
- Umiejętność analizy danych, pracy w zespole, dobrej organizacji pracy
- Odpowiedzialność, terminowość i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

- pracę na pełen etat na podstwie umowy o pracę

- uczestnictwo w ciekawych projektach i możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.