Kasjer/kasjerka Carrefour Zakopianka 10zł

G.T.S. Zakopianka

Kraków

2016-11-28

Agencja Pracy Grouppo Trade Service poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kasjer/Sprzedawca

Jest to praca dodatkowa lub stała.

Miejsce: Carrefour Kraków ul. Zakopiańska 62

Krótki opis stanowiska:
• Profesjonalna obsługa Klienta
• Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania względem kandydatów:
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Mile widziana praktyczna umiejętność obsługi komputera i kasy fiskalnej
• Komunikatywność
• Aktualna książeczka Sanepidowska

Oferujemy:
• stabilną pracę w młodym zespole
• umowa zlecenie
• pracę w systemie zmianowym od 6 do nawet 10h dziennie, wszystko zależy od osoby
• Stawkę godzinową 9zł netto

Kontakt:
Osoby zainteresowane ofertą, spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV lub danych kontaktowych poprzez formularz zgłoszeniowy
Lub kontakt telefoniczny
Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!