Konstruktor form wtryskowych

Actio HR

Bydgoszcz

2016-11-28

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania:
Doświadczenie w konstruowaniu elementów z tworzyw sztucznych, form wtryskowych.
Wykształcenie wyższe techniczne.
Dobra znajomość języka angielskiego.
Umiejętność pracy w środowisku CAD.
Umiejętność pracy z dokumentacją konstrukcyjną 3D i 2D.

Obowiązki:
Projektowanie i konstrukcja form wtryskowych
Opracowanie dokumentacji 3D/2D do modyfikacji, usprawnień i napraw form wtryskowych.
Nadzór techniczny nad naprawą form wtryskowych.
Tworzenie specyfikacji i koncepcji form w oparciu o zapytania ofertowe od klientów.
Wsparcie przy uruchamianiu nowych form wtryskowych na produkcji.
Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produkcji oraz podwyższenie jakości produktu.

Oferujemy:
Pracę w międzynarodowej korporacji.
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie.

Opis dodatkowy:
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail APLIKUJ w tytule e-mail podając nr ref. KFW/11/16.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Agencja Zatrudnienia nr 10554

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102798 ofert pracy. Sprawdź!