Kadrowa - Świdnica

Agencja pracy Pollux Sp. z o.o.

Świdnica

2016-11-28

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.
Dla Naszego Klienta z terenu Świdnicy ( z branży medycznej) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KADROWA

Opis stanowiska:
- prowadzenie dokumentacji kadrowej, ewidencji pracowników;
- sporządzanie umów, świadectw pracy

Wymagania:
- wykształcenie wyższe;
- doświadczenia na danym stanowisku pracy;
- praktyczna znajomość zagadnień z obszaru prawa pracy, ubezpieczeń społecznych;
- znajomość programów Symfonia;
- samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową;
- praca na pół etatu ( od 11 do 15);
- stawka 1500 brutto + premia uznaniowa

Wszystkie aplikacje zostaną rozpatrzone i pozostaną w naszej bazie, skontaktujemy się jednak tylko z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99773 ofert pracy. Sprawdź!