Obsługa Klienta z językiem niemieckim

Profesja

Poznań

2016-11-28

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838).

Jesteś osobą KOMUNIKATYWNĄ? Zależy ci na ELASTYCZNYM grafiku ? Chciałbyś podjąć pracę w młodym i fajnym zespole? :)

Aktualnie dla naszego Klienta świadczącego usługi z branży reklamowej poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Pracownika ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim
 Miejsce pracy: Poznań

 Zakres obowiązków:
- wykonywanie telefonów do zagranicznych firm i zapraszanie na wydarzenie reklamowe, które organizuje nasz Klient,
- wprowadzanie danych do systemu elektronicznego.

Wymagania:
- status ucznia/studenta,
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- dobra dykcja,
- komunikatywność, umiejętność organizacji czasu własnej pracy, rzetelność.

Oferujemy:
- umowę zlecenie
- 12,00 zł netto/h
- elastyczny grafik – pracujesz w  dniach i godzinach w których chcesz!
- możliwość nawiązania wieloletniej współpracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się  z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!