Oferta pracy tymczasowej – KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃ W WEEKENDY

Lobo HR

Gdańsk

2016-11-28

KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃ W WEEKENDY

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferujemy:

  • stawkę godzinową w wysokości 11-13 zł netto,
  • pracę od zaraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę,
  • pracę wyłącznie w weekendy z możliwością wyboru zmian.

Zakres obowiązków na terenie hali farmaceutycznej:

  • kompletowanie zamówień (paczki małogabarytowe).

Od kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności,
  • chęci do podjęcia pracy w soboty oraz niedziele,
  • zaangażowania w powierzone zadania.

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesyłanie CV wraz z numerem referencyjnym SN09/GDA na adres e-mail: APLIKUJ lub o kontakt telefoniczny 570-990-122 lub 570-990-717. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o. o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem: www.lobohr.pl

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 7502