Operator wózka widłowego/magazynier

Jobs Plus

Survilliers

2016-11-28

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla dynamicznie rozwijającej się firmy z branży motoryzacyjnej poszukuje Pracowników  na stanowisko:

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Francja, Survilliers

Zakres obowiązków:

-  przygotowanie zamówień – przenoszenie opon, różnej wielkości i rodzaju

-  ładunek i rozładunek samochodów dostawczych

-  układanie i przechowywanie towaru w magazynie

Wymagania:

-  prawo jazdy, uprawnienia  na wózki widłowe (przynajmniej II WJO )

-  świadectwa pracy

-  dobra kondycja fizyczna

-  sumienność i chęć do pracy

-  mile widziane uprawnienia na wózki widłowe typu III WJO

Oferujemy:

-  legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe    wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)

-  atrakcyjne wynagrodzenie

-  zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

-  zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Zainteresowała Cię nasza propozycja? POZWÓL NAM POZNAĆ SIĘ BLIŻEJ I OPOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NASZEJ OFERCIE – PRZEŚLIJ CV POPRZEZ FORMULARZ:

Opiekunem projektu jest Anna Jakubowska, nasz Recruitment & Customer Service Consultant.

Z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania, tel. 503491434, mail: APLIKUJ

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego. Zezwalam na przekazywanie moich danych osobowych w celu określonym powyżej za granicę do krajów Unii Europejskiej.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.