Key Account Manager (branża farmaceutyczna)

Farmax Poland Sp. z o.o.

Katowice

2016-11-28

Farmax Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu SVUS Pharma a.s. - producenta leków generycznych oraz suplementów diety. Naszym celem jest dostarczanie Pacjentom wysokiej jakości leków oraz suplementów diety.

Poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisko: Key Account Manager

Główne zadania:

  • aktywna działalność marketingowa i promocyjna w środowisku medycznym u wybranych specjalistów oraz farmaceutów;
  • systematyczne pozyskiwanie nowych, atrakcyjnych potencjałowo aptek;
  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z farmaceutami i lekarzami;
  • wprowadzanie nowych produktów na rynek;
  • przygotowanie prezentacji i spotkań promocyjnych;
  • bieżące raportowanie wyników pracy i realizacja założonych planów sprzedażowych;
  • dbanie o wizerunek firmy;

Wymagania:

  • doświadczenia w branży farmaceutycznej w obszarze OTC oraz Rx;
  • umiejętność budowania i wdrażania strategii marketingowej
  • umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z klientem;
  • zorientowanie na wynik, zaangażowanie i pracowitość;
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów;
  • elastyczne podejście do pracy i otwartość na zmiany;
  • odwaga, pewność siebie, pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista;
  • wysoka motywacja oraz chęć samodoskonalenia;
  • prawo jazdy kat. B. oraz gotowość do pracy mobilnej;
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • wynagrodzenie stałe wraz z atrakcyjnym systemem premiowym;
  • współpracę z  dynamicznie rozwijającą się firmą;
  • ambitne i odpowiedzialne zadania do realizacji;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • samodzielne stanowisko z dużym zakresem odpowiedzialności;
  • szkolenie merytoryczne;
  • pracę w przyjaznej atmosferze.
Siedziba firmy znajduje się w Bielsku-Białej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100912 ofert pracy. Sprawdź!