Kierowca kat C - Nowa Sól

Eurocash Grupa

Nowa Sól

2016-11-28

Eurocash Dystrybucja to wiodący dostawca produktów szybko zbywalnych (ang. FMCG) do stacji benzynowych i sklepów typu convenience. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę w myśl zasady „wszystko w jednej dostawie”. Naszą cechą wyróżniającą jest szeroki zakres oferty w optymalnych cenach oraz maksymalne skupienie na szybkości obsługi i niezawodności dostaw.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA KAT. C
Miejsce pracy: Nowa Sól

Obowiązki:

• Załadunek towaru do samochodu, dostarczenie do klienta i rozładunek (wnoszenie towaru),
• Rozliczanie kart paliwowych,
• Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji związanej z dostawą towarów.

Wymagania:

• Prawo jazdy kat. C,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Karta kierowcy,
• Uprawnienia na przewóz rzeczy,
• Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
• Aktualne badania psychologiczne,
• Dyspozycyjność, rzetelność i uczciwość.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Miłą atmosferę i dobre warunki pracy,
• Pakiet świadczeń socjalnych.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aktualnego CV za pomocą formularza kontaktu.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!