ELEKTRYK-AUTOMATYK

NORDIS Chłodnie Polskie

Zielona Góra

2016-11-28

"NORDIS" Chłodnie Polskie Sp. z o. o. w Zielonej Górze znany producent i dystrybutor lodów i mrożonek w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni na stanowisko

Miejsce pracy: Zielona Góra

Obowiązki:

  • Utrzymanie ciągłości ruchu wszystkich urządzeń oraz linii technologicznych od strony zasilania energetycznego, sterowania i automatyki
  • Wykonywanie napraw i urządzeń od strony zasilania energetycznego, sterowania oraz automatyki
  • Współpraca z innymi działami w celu utrzymania płynności produkcji

Wymagania:

  • Uprawnienia energetyczne do 1 kV lub gotowość do zrobienia uprawnień
  • Mile widziana znajomość podstaw automatyki
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Badanai sanitarne lub gotowość do ich zrobienia

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • System premiowy

Oferty wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych proszę składać na adres e-mail

lub adres siedziby firmy

"Nordis" Chłodnie Polskie Sp. z o.o. ul. Zimna 1a

65-707 Zielona Góra

tel. 68 4512 276

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!