Magazynier

LOGSTOR Polska Sp. z o.o.

Zabrze

2016-11-28

LOGSTOR to globalna firma energetyczna koncentrująca się na zapewnieniu swoim klientom wyższej efektywności energetycznej. Wynalezienie technologii stojącej za rurociągami preizolowanymi sprawiło, że firma LOGSTOR stała się wiodącym globalnym dostawcą i producentem rurociągów dla przemysłu energetycznego.

Siedziba firmy LOGSTOR znajduje się w Løgstør w Danii, a firma zatrudnia około 1500 osób w 14 różnych krajach. Produkcja odbywa się w dziesięciu fabrykach grupy zlokalizowanych w Danii, Chinach, Finlandii, Polsce, Rumunii i Szwecji.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Zabrze
Nr referencyjny: 11/2016

Obowiązki:

  • odpowiedzialność za kompletowanie materiału oraz dostarczanie go na produkcję
  • przygotowanie surowców do produkcji zgodnie ze zleceniami
  • dbałość o stany magazynowe
  • załadunki i rozładunki wózkiem widłowym

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe oraz wymianę butli gazowej
  • dobra organizacja pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • odpowiedzialność, sumienność, terminowość

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pakiet socjalny
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji

Osoby zaiteresowane prosimy o aplikowanie poprzez przycisk Aplikuj.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100912 ofert pracy. Sprawdź!