Elektromechanik

LOGSTOR Polska Sp. z o.o.

Żory

2016-11-28

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur preizolowanych dla ciepłownictwa. W  Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność    i oczekujemy kreatywności.

Obecnie do Działu Utrzymania Ruchu poszukujemy 2 odpowiedzialnych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory
Nr referencyjny: 11/2016

Obowiązki:

  • diagnostyka i naprawa maszyn oraz instalacji technologicznych
  • konserwacja i okresowe przeglądy maszyn oraz urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • modyfikacja maszyn
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości i bezpieczeństwa wykonywanych prac
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji (raportowanie)

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, preferowany kierunek Elektryk, Mechanik, Mechatronik
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, pneumatyki i hydrauliki
  • wiedza z zakresu automatyki będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i/lub schematów elektrycznych
  • mile widziane uprawnienia z grupy SEP
  • podstawowa znajomość obsługi komputera – MS Office
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • umiejętność pracy pod presją czasu i samodzielnego podejmowania decyzji

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą LOGSTOR
  • pakiet socjalny
  • samodzielność w realizacji zadań, możliwości rozwoju
  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99773 ofert pracy. Sprawdź!