Kierownik logistyki

E-Commerce Logistics Sp. z o. o.

Zielona Góra

2016-11-28

Firma E-Commerce Logistics Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Obowiązki:

* organizacja i zarządzanie działaniami związanymi z funkcjonowaniem magazynu

* rozwój logistyki wewnętrznej

* realizacja wysyłek wewnątrzwspólnotowych i eksportowych

* nadzór nad dokumentacją magazynową

* dbałość o terminowość i jakość działań magazynowych

* tworzenie procedur i instrukcji związanych z pracą podległego zespołu

* dbałość o stany zapasów

Wymagania:

* wykształcenie wyższe kierunkowe

* kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu magazynem oraz dystrybucją

* komunikatywność i wysoka kultura osobista

* doświadczenie w zarządzaniu zespołem

* komunikatywna znajomość języka angielskiego i rosyjskiego

* dobra znajomość MS Excel oraz systemu ERP XL

Oferujemy:

* pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu

* możliwość rozwoju zawodowego

* ciekawe, pełne wyzwań stanowisko

* atrakcyjne wynagrodzenie

* narzędzia niezbędne do realizacji zadań.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!