Inżynier budowy

EL SERWIS inż. Jarosław Mirzejewski

Rzgów

2016-11-28

Jesteśmy firmą działającą na rynku usług elektroinstalacyjnych. W obszar działania zaliczyć możemy kompleksowe realizacje w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej oraz energetyce zawodowej.

Stawiamy na doświadczenie, wiedzę, kompetencje oraz rozwój, a także innowacyjność rozwiązań.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY

w branży elektrotechnicznej

Miejsce pracy: RZGÓW

Obowiązki:

  • aktywna współpraca z kierownikami realizującymi inwestycje
  • weryfikowanie przedmiarów budowlanych
  • analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej
  • aktualizowanie cenników oraz obliczeń budowlanych
  • wyszukiwanie nowych technologii zamiennych w celu optymalizacji procesu budowlanego
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • negocjacje cenowe
  • kontakty z dostawcami
  • progres w nabywaniu wiedzy oraz doświadczenia zawodowego

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe
  • znajomość oprogramowania Norma PRO, Auto-Cad oraz pakiet Office
  • mile widziana znajomość Prawa Zamówień Publicznych
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz inicjatywa własna
  • sumienność, dokładność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność samodzielnej pracy, odpowiedzialność

Oferujemy:

·         interesującą pracę w młodym, prężnym i wysoce kompetentnym zespole

·         wspólny rozwój w dynamicznej firmie

·         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia

·         możliwość rozwoju i awansu zawodowego

·         atrakcyjny system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe

·         możliwość zdobycia praktyki zawodowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres:  APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100912 ofert pracy. Sprawdź!