Praca dla opiekunów osób starszych

Gowork.pl

Augsburg

2016-11-29

Nr referencyjny: NIEM_98A

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: Augsburg, okolice Monachium

Nasza podopieczna: Pani Marianne rocznik 1928 (165 cm wzrostu, 63 kg)

Pani Marianne potrzebuje pomocy przy wstawaniu i poruszaniu się, używa chodzika oraz wózka inwalidzkiego. Nie choruje na nic poważnego. Obecnie opiekę sprawuje rodzina.

Obowiązki:

Do obowiązków należeć będą czynności domowe: gotowanie, robienie zakupów, pranie, prasowanie, sprzątanie. Pomoc podopiecznemu w pielęgnacji i higienie ciała, pomoc podczas jedzenie a także przenoszenie z wózka na łóżko.

Wymagania:

Od opiekuna oczekujemy dobrej znajomości języka, doświadczenia w pracy z osobami starszymi oraz czynnego prawa jazdy.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy legalne zatrudnienie, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie, wysokie zarobki, wyżywienie i zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5503 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102797 ofert pracy. Sprawdź!