Praca w Niemczech, opieka nad osobami starszymi

Gowork.pl

2016-11-29

Nr referencyjny: NIEM_218A

Nasz podopieczny:

Pan Horst ma 87 lat, mieszka w domu wielorodzinnym. Ma III stopień niepełnosprawności.

Alzheimer i demencja  nie pozwalają mu na w pełni swobodne funkcjonowanie. Często jest apatyczny, zdezorientowany i zapomina wiele rzeczy. Starszy Pan porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje wsparcia i asekuracji, na co dzień leży w łóżku. Cierpi na nietrzymanie moczu, więc opiekunka będzie musiała pomóc mężczyźnie w wymianie pielucho – majtek.

Obowiązki:

Do zadań wybranej przez nas Opiekunki będą należały prace związane z prowadzeniem domu, takie jak przygotowywanie posiłków, zakupy spożywczo-chemiczne, dbanie o porządek w domu, ale również zapewnienie wsparcia Panu w codziennym życiu, takim jak: pomoc przy porannej i wieczornej toalecie, wymianie pielucho - majtek, pielęgnacji ciała i kąpielach, ubieraniu i rozbieraniu, przenoszeniu z wózka na łóżko, pomoc przy jedzeniu towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:

Od Kandydatek do tej oferty wymagamy:

  • dostatecznej znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenia w opiece nad osobą starszą
  • cierpliwość wobec drugiego człowieka

Oferujemy:

Zapewniamy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie,
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości min. 1000 Euro/netto,
• sprawdzone i pewne miejsca pracy,
• ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,
• stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
• organizację podróży,
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5706 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!