Pani Britta potrzebuje opiekunki

Gowork.pl

2016-11-29

Nr referencyjny: NIEM_87A

Nasz podopieczny:

GoWork.pl  zatrudni Panie, które podejmą się pracy w charakterze Opiekunki Osób Starszych.  Aktualnie mamy do zaoferowania stanowisko opiekunki dla 40 - letniej Pani ze stwardnieniem rozsianym. Pani Britta waży 65 kg i potrzebuje pomocy przy wstawaniu, korzysta z wózka inwalidzkiego.

Obowiązki:

Do głównych obowiązków opiekunki należeć będą czynności związane z prowadzeniem domu: gotowanie, prasowanie, zakupy, pranie oraz sprzątanie.

Do obowiązków związanych z podopieczną należeć będzie pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, przenoszenie z wózka na łóżko oraz kąpiele.

Wymagania:

Od kandydatek wymagamy:

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad starszymi osobami,
- mile widziane osoby posiadające prawo jazdy i nie palące,
- cierpliwe i wyrozumiałe

Oferujemy:

- opłacamy wszystkie składki ZUS
- wynagrodzenie do 1200 euro na rękę,
- zwrot kosztów dojazdu,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- terminowość wypłat,
- możliwość zdobycia nowego doświadczenia,

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5494 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102815 ofert pracy. Sprawdź!