Praca opiekuna osób starszych

Gowork.pl

Frankfurt nad Menem

2016-11-29

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Nr referencyjny: NIEM_840A

Nasz podopieczny:

Praca w okolicach Frankfurtu nad Menem u Pani Lidii.

Seniorka ma 87 lat, porusza się przy balkoniku, ale potrzebuje asekuracji oraz pomocy by wstać.

Stan psychiczny w normie. Do Pani przychodzi pielęgniarka.

Obowiązki:

Czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze oraz prowadzenie domu, gotowanie i robienie zakupów. Towarzyszenie Pani w wizytach u lekarza.

Wymagania:

Znajomość języka na poziomie bardzo dobrym, doświadczenie w pracy z osobami starszymi, czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie, odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie, jasne zasady współpracy.

Dobre stawki: do 1500 euro netto

Zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, zorganizowany przejazd w obie strony.

Oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6998 oraz imię i nazwisko oraz województwo.