Praca w Niemczech dla opiekunek

Gowork.pl

Wittenbeck

2016-11-29

Nasz podopieczny:

Miejsce pracy: Wittenbeck

Pan Fritz jest w miarę sprawny fizycznie, ma jedynie demencję.

Obowiązki:

  • Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
  • Gotowanie
  • Sprzątnie

Wymagania:

Poszukujemy Pani, której język jest na poziomie dostatecznym oraz która posiada doświadczenie w pracy z osobami starszymi.

Oferujemy:

Ubezpieczanie, legalne zatrudnienie, zakwaterowanie na miejscu oraz wyżywanie.

Wynagrodzenie: 1090 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 4521

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102815 ofert pracy. Sprawdź!