Pan Marco potrzebuje opiekunki, praca Niemcy

Gowork.pl

Süsel

2016-11-29

Nr referencyjny: NIEM_507A

Nasz podopieczny:

Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.

Aktualnie poszukujemy opieki dla naszego podopiecznego pana Marco (40 lat).

Miejsce zlecenia: Süsel

Pan Marco ma problemy z mobilnością, jest niesamodzielny, porusza się jedynie na wózku inwalidzkim, nie radzi też sobie z prowadzeniem domu. Jego stan psychiczny jest w normie, jednak choruje na stwardnienie rozsiane.

Mieszka w domu z żoną.

Obowiązki:

Głównie to prowadzenie domu oraz dbanie o porządek i ład: codzienne zakupy oraz przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie, sprzątanie domu a także jazda samochodem na terenie Niemiec.

A także: pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, dojściu do toalety, czuwanie w nocy, przenoszenie z wózka na łóżko i odwrotnie a także prowadzenie wózka inwalidzkiego.

Wymagania:

Osoba na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie komunikatywnym, mieć doświadczenie w opiece zwłaszcza z osobami leżącymi oraz posiadać czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości 1150 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6306 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!