Poszukujemy osób z doświadczeniem w opiece

Gowork.pl

Miesbach

2016-11-29

Nasz podopieczny:

Pani Maria ma 82 lata.

Choroby i Obowiązki:

Problemy ze słuchem, nietrzymanie moczu, rozrusznik serca.

Pomoc przy wstawaniu, pomoc przy higienie ciała, gotowość do czuwania w nocy oraz obsługa wózka inwalidzkiego.

Wymagania:

Język niemiecki: wystarczający

Doświadczenie w pracy z osobami starszymi

Prawo jazdy: nie

Oferujemy:

Ubezpieczenie

Wyżywienie oraz zakwaterowanie

Opłacony  oraz zorganizowany przejazd w dwie strony

Dobre stawki: do 1200 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 2958

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!