Rozpocznij pracę jako Opiekunka dla Seniorki

Engeldaheim

okolice Frankfurt nad Menem

2016-11-29

Pani Luise jest osobą niesamodzielną, większość czasu spędza w łóżku, ma problemy z wstawaniem i chodzeniem. Porusza się  tylko na wózku inwalidzkim. W chwili obecnej seniorką opiekuje się rodzina.

Nr referencyjny: NIEM_1227A

Obowiązki:

·         Towarzyszenie w wizytach lekarskich

·         Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu

·         Transfer z łóżka na wózek

·         Zmiana pielucho – majtek

·         Pomoc w myciu

·         Przyrządzanie posiłków oraz pomoc w jedzeniu

·         Robienie zakupów, sprzątanie, pranie

Wymagania:

·         Komunikatywna znajomość języka

·         Prawo jazdy

·         Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi

·         Dobry stan zdrowia

Oferujemy:

·         Bezpieczną współpracę z polskich pracodawcą

·         Gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju

·         Pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki

·         Wyżywienie i zakwaterowanie (pokój z TV)

·         Opiekę Koordynatorów podczas wyjazdu

·         Kursy doszkalające z języka niemieckiego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7418 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)