Poszukujemy opiekunek z językiem niemieckim

Gowork.pl

Aschaffenburg

2016-11-29

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Nr referencyjny: NIEM_424A

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: Aschaffenburg

Do opieki: Pan Adolf (74 lata, 65 kg, 170 cm wzrostu)

Senior jest po udarze, lekko sparaliżowany po jednej stronie, potrzebuje pomocy by wstać, ma również problemy ze słuchem oraz nietrzymaniem moczu. Opiekunka będzie prowadzić wózek inwalidzkim z podopiecznym.

Obowiązki:

Głównie to czynności opiekuńcze: ubieranie, rozbieranie podopiecznego, kąpiele, dbanie o higienę ciała a także pomoc w poruszaniu się i dojściu do toalety. Opiekunka będzie również towarzyszyć Panu w wizytach u lekarza.

Oprócz tego czynności związane z prowadzeniem domu czyli: gotowanie, zakupy, pranie, prasowanie i sprzątanie.

Wymagania:

  • doświadczenie
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • mile widziane prawo jazdy
  • brak nałogów (warunek konieczny)
  • miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym

Oferujemy:

  • odprowadzane składki emerytalno – rentowe
  • ubezpieczenie
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem)
  • wysokie zarobki

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6214 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102336 ofert pracy. Sprawdź!