Opieka i pomoc domowa dla pary Seniorów

Engeldaheim

Hamburg

2016-11-29

Pani Helena choruje na Alzhaimera. Jest osobą mało samodzielną i leżącą(bardzo mało się rusza), potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach. Seniorka ma problemy z nietrzymaniem moczu, korzysta z pielucho – majtek. Pan Alfred porusza się samodzielne za pomocą balkoniku(potrzebuje pomocy przy siadaniu i wstawaniu). Senior ma początki demencji oraz choruje na cukrzycę. Małżeństwo bardzo sympatyczne.

Nr referencyjny: NIEM_986A

Obowiązki:

Pani potrzebuje pomocy w jedzeniu, mycie codziennie w łóżku oraz zmiana pielucho – majtek. Do seniorki trzeba wstawać w nocy. Pan potrzebuje pomocy w ubieraniu i rozbieraniu(problemy z rękoma zapinanie guzików), mycie codziennie w pokoju, pielęgnacja ciała, kremowanie.

Opiekunka wykonuje też drobne porządki w domu, gotuje oraz robi czasami zakupy.

Wymagania:

Od kandydatek wymagamy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi (mile widziane referencje), cierpliwego i serdecznego usposobieni, dodatkowym atutem będzie podsiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie. Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu. Zapewniona przerwa w ciągu dnia. Gwarantujemy wynagrodzenie w wysokości 1410 euro netto.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 3826 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!