Opieka w Niemczech dla Pani Felicitas

Gowork.pl

Erftstadt

2016-11-29

Nasz podopieczny:

Miejsce delegacji: Erftstadt

Dane podopiecznej: wiek 88lat, wzrost 160cm, waga 70kg

Choroby: demencja, nadciśnienie tętnicze, zaburzenie rytmy serca.

Obowiązki:

Czynności pielęgnacyjne tj. pomoc przy higienie ciała, ubieranie/rozbieraniu, zmiana pielucho-majtek, gotowość do czuwania w nocy.

Wymagania:

Dobrą znajomość języka niemieckiego oraz mile widziane jest doświadczenie w opiece.

Oferujemy:

Legalną pracę

Odprowadzane składki oraz ubezpieczanie

Wynagrodzenie: 1150 euro netto

Do dyspozycji opiekunki jest umeblowany pokój z dostępem do Internetu, TV oraz radio. Dodatkowo oddzielna łazienka.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 3867

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102336 ofert pracy. Sprawdź!