Potrzebna opiekunka dla Pani Christel

altenbetreuung24

Greifswald

2016-11-29

Pani jest osobą mobilną, jest w stanie sama się poruszać, poza domem porusza się przy pomocy chodzika. Seniorka choruje na demencję, jest trochę rozkojarzona i zapominalska.

Nr referencyjny: NIEM_951A

Obowiązki:

Opiekunka głównie pomagać będzie podopiecznej w codziennej toalecie oraz przy kąpielach. Seniorka potrzebuje również pomocy przy ubieraniu i rozbieraniu. W razie potrzeby opiekunka będzie miała obowiązek czuwać przy podopiecznej w nocy. Dodatkowo opiekunka będzie pomagała w prowadzeniu domu: gotowanie, sprzątani, pranie oraz prasowanie.

Wymagania:

- minimum dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

- gotowość podjęcia pracy na 2 - 3 miesiące

- przyjazne i otwarte usposobienie

Oferujemy:

Kandydatkom na opiekunkę gwarantujemy, zakwaterowanie oraz wyżywienie, transport w obie strony, opiekę zespołu konsultantów podczas zlecenia, atrakcyjne zarobki, legalną pracę.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7181 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102336 ofert pracy. Sprawdź!